serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami AGTES dotyczącymi informacji o technicznych środkach inwigilacyjnych i ochrony przed nimi.

więcej

Zachęcamy do zapoznania się z częścią artykułu dr Tadeusza Zybała oraz dr inż. Marka Ryszkowskiego nt. Etycznych problemów działań w przedsiębiorstwie w zakresie ochrony informacji niejawnych.

więcej

Zachęcamy do zapoznania się z częścią artykułu dr Sławomira Zalewskiego nt. Ochrony informacji niejawnych jako instrument bezpieczeństwa politycznego państwa.

więcej

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z częścią artykułu dr inż. Waldemara Maliszewskiego i mgr inż. Rafała Iwaniec nt. Chemicznej utylizacji nośników magnetycznych - dysków twardych.

więcej

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z częścią artykułu Płk rez. prof. dr hab. inż. Piotra Sienkiewicza nt. Bezpieczeństwa informacji.

więcej

Mobilne płatności z wykorzystaniem e-mediów, właściwe zarządzanie projektami oraz kreowanie innowacyjnej i nowoczesnej gospodarki przez adeptów Międzynarodowej Szkoły Młodych Liderów Gospodarczych i Społecznych to tylko kilka z poruszanych tematów podczas konferencji ”E- Gospodarka” na Drugim Pikniku Gospodarczym z rozpoczętych działań tworzenia społeczeństwa informacyjnego.

więcej

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu lekarza z pacjentem. Nawet telemedycyna! - I bardzo dobrze, nie taka jest przecież jej rola – mówią uczestnicy katowickiej konferencji E-Zdrowie: Teraźniejszość i Przyszłość.

więcej

Z udziałem władz miasta i przedstawicieli śląskiego biznesu 29 września br. odbyła się w Katowicach konferencja „Project Management dla Firm Innowacyjnych, Droga do sukcesu – od idei do globalnego businessu”. Dziś już wiadomo, że to pierwsza z cyklu konferencji poświęconych rozwojowi śląskich kadr dla globalnych projektów informatycznych.

więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS